شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

مهندس جعفرزاده درنشست با شهردار و بازاریان رشت تاکیدکرد:

کاری واجب تر از تسریع در حل مشکلات بازاریان وجود ندارد+تصویر

پنج شنبه,۳۰ام مهر ۱۳۹۴ - اجتماعی

نشست غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی  با شهردار رشت و جمعی از بازاریان شهر و وارسته معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری رشت برگزار شد.

جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست اظهار داشت : تمهیدات لازم درباره درخواست بازاریان برای ایجاد این زیرساخت ها انجام شود.

وی افزود: همه ما موظفیم به شهردار در جهت اجرای این پروژه به لحاظ توسعه شهر کمک کنیم و شهردار نیز موظف است به مردم کمک کند .

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : مسأله این است که این کار در حال انجام است و با قولی که شهردار برای رفع مشکل در اسرع وقت داده اند ، امید است در این شهر بازاریان به اجرای این طرح کمک کنند . از شما سه نماینده انتخاب شوند که به نمایندگی از کل بازار به شما و شهردار خبر دهند.

وی در ادامه افزود : کاری واجب تر از تسریع در حل مشکلات شما وجود ندارد .

ثابت قدم شهردار رشت در این نشست اظهار داشت : هدف از احداث پیاده راه ، رونق اقتصادی بیشتر بازار و اشتغال زایی است و همواره اینگونه تغییرات تأثیرات مثبتی در اهداف توسعه شهری داشته است . وی در خصوص لایروبی بازار تصریح کرد : این عملیات توسط شهرداری منطقه دو  انجام می شود که متاسفانه بوی بد فاضلاب در بافت به مشام می رسد . متولی این عملیات آب و فاضلاب است اما میخواهیم این مشکل هر چه زودتر حل شود .   شهردار رشت در ادامه افزود : در خصوص افزایش وسایل حمل و نقل عمومی در این بافت نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده و موقتاً ون هایی رایگان و سپس ماشین های برقی رایگان گذاشته می شود .  ثابت قدم در خصوص افزایش ظرفیت پارکینگ زیر کوچه و … گفت : تعداد ظرفیت های پارکینگ موجود در سطح شهر  بسیار اندک بوده و باید برای این امر ، تعداد بیشتری پارکینگ تأمین شود.  وی در مورد تغییر ساعت طرح ترافیک عنوان کرد : اگر مدت زمان این طرح کم شود ، وسایل حمل و نقل شخصی و ماشین های مسافرکش  به داخل بافت می آیند لذا در این خصوص تمهیدات ویژه ای اندیشیده شده است . ثابت قدم خاطر نشان کرد : زیرساخت پارکینگ و تسطیح آن ، افزایش وسایل حمل و نقل عمومی داخل بافت مرکزی ، تسریع در خرید ماشین های  برقی و رایگان بودن آنها در مرحله اجراء و بعد از اجرای پروژه ، کاهش زمان محدوده طرح برای افزایش زمان تردد برای تخلیه بار ، لایروبی محدوده و همچنین نورپردازی شهر در مسیر شمال – جنوب و شرق – غرب  به طول ۲۷ کیلومتر بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان در دست اقدام است.

shahrdari001 shahrdari002 shahrdari003 shahrdari004 shahrdari005 shahrdari006 shahrdarii001 shahrdarii002 shahrdarii003 shahrdarii004 shahrdarii005 shahrdarii006 shahrdariii001 shahrdariii002 shahrdariii003 shahrdariii004 shahrdariii005 shahrdariiii001 shahrdariiii002 shahrdariiii003

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.