شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

کاظم جلالی ریاست هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی را برعهده دارد

چهارشنبه,۱۰ام شهریور ۱۳۹۵ - سیاسی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان درباره تشکیل فراکسیون های مستقلین ولایی اظهار کرد: این فراکسیون با نظر جمعی از نمایندگان مجلس شورای  اسلامی تشکیل شده است و امیدواریم بتواند در راستای تحقق مطالبات مردم در مجلس دهم تاثیر گذار باشد.
وی افزود: در شرایط فعلی اساسنامه فراکسیون از سوی هیات موسس تاسیس شده و انتخاب اسم نیز نهایی شده است و با ما عنوان فراکسیون مستقل ولایی در مجلس آینده فعالیت خواهیم کرد.
عضو فراکسیون مستقل ولایی مجلس تاکید کرد: اقدام بعدی پیرامون تشکیل فراکسیون ثبت نام از نمایندگان مجلس خواهان حضور در فراکسیون است که بعد از آن روند شکل گیری مجمع و هیات رئیسه در فراکسیون صورت خواهد کرد.
جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه در اولین روز ثبت نام بالای 25 نفر بدون هیچ اطلاعی برای حضور در فراکسیون ثبت نام کردند گفت: اولویت اصلی ما در این فراکسیون حل مشکلات مردم و به خصوص مشکلات جوانان است.
وی با بیان اینکه در این فراکسیون چهره هایی چون کاظم جلالی، مهرداد بائوج لاهوتی، حضور دارند خاطرنشان کرد: تمایل اعضای فراکسیون براین است که کاظم جلالی که ریاست هیات رئیسه موقت را برعهده دارد ریاست نهایی این فراکسیون نیز در اختیار وی قرار گرفت.
نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.