شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

کاندیداهای ریاست‌جمهوری بجای وعده‌های غیرعملی برنامه هایشان را برای رونق تولید ارائه نمایند!

دوشنبه,۴ام اردیبهشت ۱۳۹۶ - سیاسی

برای مردم تنش سیاسی و دل مشغولی ایجاد نکنیم

غلامعلی جعفرزاده ایمن ابادی، نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به این که امیدواریم مردم نسبت به وعده‌های غیرعملی کاندیداها هوشیاری نشان دهند، گفت: ناگفته نماند که مردم به عقلانیتی رسیده‌اند که بتوانند وعده‌های عملی را از وعده‌های غیرعملی تشخیص دهند.

به اعتقاد ایشان تمامی مشکلات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور به سبب مسئله تولید است و حل این مساله می تواند رافع بسیاری از مشکلات باشد.

این نماینده مجلس با بیان این که بیکاری مشکل امروز جوانان است، خطاب به کاندیداها گفت: افراد مربوطه توجه کنند که هیچ کاری مهم‌تر از حل مشکل اشتغال جوانان نیست. جعفرزاده ایمن آبادی با بیان این که نیروی انسانی بزرگترین سرمایه کشور است اظهار داشت: تنها راه‌ نجات کشور اقتصاد مقاومتی درون‌زا و برون‌گراست؛ به عبارتی تولید محور و تولیدی که قابلیت صادرات داشته باشد. او با بیان این که عده ای در کشور برای فرار از مشکلات به دنبال تنش سیاسی و ایجاد دل مشغولی برای مردم هستند گفت: این افراد در حوزه افکار عمومی به شدت ضربه خورده اند و جایگاه شان را از دست دادند. اگر می خواهند این فضا تغییر کند، باید رفتارهایشان را منطقی و عاقلانه کنند وگرنه مردم گرایشی به این ها نخواهند داشت. به گفته این نماینده مجلس مردم خیلی حساس تر شدند و از این که یک عده ای فقط به دنبال حذف اند ناراحت هستند که متاسفانه این رفتارها ناشی از یک بداخلاقی سیاسی است که در فضای انتخاباتی حاکم می شود

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.