شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

کمیته امداد در عرصه خدمت به نیازمندان بسیار پرتلاش است

جمعه,۱۹ام خرداد ۱۳۹۶ - سیاسی

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در ضیافت افطاری تجلیل از کارآفرینان برتر طرحهای اشتغال زایی و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره)گیلان گفت : کمیته امداد از جمله دستگاهها و سازمانهایی است که انصافا در عرصه ی خدمات رسانی به نیازمندان بسیار پر تلاش است.
وی افزود : بخش اشتغال این نهاد نمود بیشتری دارد و اگر منابع در اختیار این نهاد قرار گیرد یکی از تنها نهادهایی است که منابع در آن به درستی استفاده می‌گردد و با برنامه و نظارت ارایه خدمت می‌نماید.
جعفرزاده عنوان کرد : در سال اقتصاد مقاومتی ، اشتغال و تولید کمیته امداد می تواند یکی از دستگاههای پیشرو باشد .
وی ادامه داد : در حال حاضر فضای بهتری شده است و دولتی که اعتقاد داشتیم با احترام به سایر کاندیداها ،اصلح ترین است رای آورده و گیلان در انتخابات اخیر خوش درخشید.
وی گفت :مردم فهیم گیلان با عنایت ویژه به دکتر نوبخت در پای صندوق های رای حاضر شدند و وظیفه ی خود را با آن رای قاطع انجام دادند گیلان بعد از استان های سنی نشین اولین استانی بود که بیشترین آرا را به روحانی داد ،و اکنون نوبت به دولت رسیده است و از این به بعد می‌بایست دولت به گیلان توجه ویژه نماید .
جعفرزاده خاطر نشان کرد : دلم برای مظلومیت آقای نوبخت می سوزد ، بنده می دانم که ایشان چه کارهایی انجام داده است و امیدوارم اجر این زحمات خود را از خداوند دریافت کنند و ذخیره‌ی اخروی ایشان شود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.