شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

کمیسیون برجام توصیه رهبری را مدنظر داشته باشند

دوشنبه,۶ام مهر ۱۳۹۴ - سیاسی

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه کمیسیون ویژه برجام انتقادات خود را اعلام کند، گفت: نباید فراموش کنیم که مقام معظم رهبری تاکید داشتند علامت نقد دلسوزانه این است که همراه نقطه قوت باشد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه عصر روز گذشته رئیس مجلس شورای اسلامی با اعضای کمیسیون ویژه بررسی برجام گفت: دوستان اصرار داشتند گزارشی از بررسی های کمیسیون ویژه در صحن علنی داشته باشند بر اساس اطلاعات واصله نتیجه این شد که گزارش در صحن قرائت شود.

نماینده مردم رشت در مجلس نهم شورای اسلامی تاکید کرد: دکتر لاریجانی با قرائت گزارش کمیسیون ویژه بررسی برجام در صحن علنی موافقت کردند. در این نشست مطرح شد که نقاط ضعف و قوت برجام گفته شود.

وی ادامه داد: عنوان شدن انتقادات از برجام کار خوبی است اگر در کنار نقد، نقاط قوت برجام و دستاوردهای تیم مذاکره کننده هسته ای به ریاست محمد جواد ظریف نیز مطرح شود.

این نماینده با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در سال 86 خطاب به نمایندگان مجلس گفت: آیت الله خامنه ای خطاب به وکلای مرد در آن سال فرمودند، علامت دلسوزانه بودن انتقاد این است که وقتی انسان انتقاد را بیان می کند نقط قوت را هم در کنارش بیان کند تا معلوم شود بنای انتقام گیری و اذیت  کردن ندارد.

جعفرزاده ایمن آبادی تاکید کید کرد: بنابراین  از اعضای کمیسیون ویژه بررسی برجام  که ادعای انصاف دارند،انتظار می رود،  انتقادات دلسوزانه خود را با نقاط قوت بیان شود. اگر نقد منصفانه است باید همراه با اعلام دستآوردها باشد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه توصیه می کند نقاط ضعف با پیشنهادات ارائه شود، گفت: درباره ارائه طرح دو فوریتی در راستای برجام حرف و حدیثی وجود دارد که اگر فضای مجلس مساعد باشد احتمال دارد این طرح اعلام شود./

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.