شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن‌آبادی در مراسم افتتاحیه ستاد مردمی دکتر روحانی در ماسال:

کم لطفی‌های زیادی در حق دولت می‌شود!

یکشنبه,۲۴ام اردیبهشت ۱۳۹۶ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در مراسم افتتاحیه ستاد مردمی دکتر روحانی در ماسال گفت: وضعیت موجود در شان مردم ماسال نیست.ماسال مردمان اصیلی دارد و ما در سراسر کشور به مردم تالش می بالیم.

جعفرزاده با اشاره به اهمیت رای دادن به روحانی در انتخابات پیش رو گفت: این حرف ما به خاطر این است که ما با ایشان قول و قرارهای داریم و اگر ایشان تغییر کند آن قول و قرارها برای استان از بین رفته و دوباره به عقب برمی گردیم.

وی تغییر رئیس جمهور ظرف ۴ سال را برای کشور خسارت آفرین دانست و تاکید کرد: اگر آخر دولت بود باز هم می شد حرف از تغییر زد اما دولت ایشان را می‌توان تمدید کرد.

جعفرزاده خاطر نشان کرد: وقتی دولتی عوض می شود تمام سیستم عوض می شود و تا از آن بالا تغییرات به فرمانداران برسد یک سال طول می کشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت اقدامات خوبی داشته است. کم لطفی های زیادی هم در حق دولت می‌شود. یادم می آید همان زمان بررسی برجام در مجلس هم مخالفین برجام راهی برای جلوگیری از کاهش فروش نفت نداشتند. اما الان ما روزی دو و نیم میلیون بشکه نفت تولید می‌کنیم، به اختیار خودمان می فروشیم و به اختیار خودمان کالاهای مناسب را خرید می‌کنیم.

وی افزود: برنگردیم از صفر شروع کنیم. با توجه به سابقه و عملکرد دولت و سسیتم ایجاد شده توسط دولت آقای دکتر روحانی، مجددا به ایشان اعتماد کنیم.

رئیس ستاد مردمی روحانی در گیلان نوبخت را از سرمایه های بزرگ مردم گیلان در دولت دانست و گفت: انشاالله هفته آینده برای جشن به ماسال برگردیم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.