شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

کودکان و نوجوانان فرصت حضور در کانون را غنیمت بدانند

یکشنبه,۲۶ام آذر ۱۳۹۶ - فرهنگی

به‌گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی با بیان این مطلب افزود: کودکان و نوجوانان امروز نیازمند مطالعه افزون‌ترند و لحظه لحظه‌ی حضور آینده‌سازان در فعالیت‌های کانون، به افزایش آگاهی‌های آنان کمک می کند.

نماینده مردم شهرستان رشت درمجلس شورای اسلامی هم‌چنین با مخاطب قراردادن اعضای کودک و نوجوان کانون اظهارداشت: حضور در فعالیت‌های کانون پرورش فکری و اندیشیدن پیرامون حوادث اطراف، ژرف‌اندیشی و تجسم فضای پیرامون، به رشد و بلوغ فکری شما کمک‌می‌کند.

وی اضافه‌کرد: علم و آگاهی، محصول زمین‌های کشاورزی کانون است و شما به عنوان  اعضای این مجموعه‌ی فرهنگی علاوه بر غنی‌سازی اوقات فراغت، با برداشت هدف‌مند این محصول در مسیر سوادآموزی و ارتقای آگاهی‌های خود حرکت می کنید.

ضرورت استفاده از فرصت حضور درمراکز فرهنگی هنری کانون و بهره‌گیری از توان‌مندی مربیان این مجموعه‌ی فرهنگی، از دیگر محورهای سخنان این مسوول بود و وی با تاکید بر این مساله که نتیجه‌بخشی تلاش‌ها و تغییر نگرش مخاطبان از دست‌آوردهای عضویت ‌در کانون است، از کودکان و نوجوانان خواست فرصت را قدر دانسته و از این امکان مناسب برای ساختن آینده‌ای بهتر استفاده کنند.

اسفندیار ضیائی، مدیرکل کانون استان گیلان نیز ضمن قدردانی از نگاه ویژه مسوولان به حوزه‌ی کودک و نوجوان، به پیشینه و ظرفیت‌های کانون استان گیلان پرداخت و با تشریح‌ اولویت‌ها و نیازهای این مجموعه‌ی فرهنگی، بر ضرورت توجه افزون‌تر به خواسته‌های نسل کودک و نوجوان تاکیدکرد.

وی بر همین اساس تجهیز، به‌سازی و هم‌چنین گسترش فضاهای آموزشی کانون را لازمه‌ی کمیت و کیفیت‌بخشی به فعالیت‌های کانون دانست و همراهی مسوولان، به ویژه نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی را برای تکمیل مرکز فرهنگی هنری بخش خمام این  شهرستان خواستارشد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.