شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

گازرسانی به تمامی روستاهای بالای 20 خانوار تا پایان سال آینده

دوشنبه,۲۷ام مهر ۱۳۹۴ - اجتماعی

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی نیز با تسلیت ایام محرم، افزود: خوشبختانه بخشداری کوچصفهان عملکرد بسیار خوبی دارد که قابل تقدیر است.

غلامعلی جعفرزاده با اشاره به گلایه های به حق دهیاران از مشکلات موجود، افزود: نمایندگان ملت تلاش کردند با تصویب بودجه مناسب به ویژه در بخش آب، برق، گاز و راه، زمینه رفع نیازهای موجود را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه دولت با شهرستان شدن بخش ها مخالف است، بیان کرد: توجیه دولت این است که با این کار مشکلی از مردم حل نمی شود.

جعفرزاده در رابطه با تثبیت شغل دهیاران تصریح کرد و گفت: اگر قرار شد مجلس لایحه تصویب کند ما حمایت می کنیم و البته با این اقدام بخشی از مشکلات مالی دهیاری ها نیز مرتفع خواهد شد.

وی با اشاره به معضل اعتیاد، ادامه داد: این مشکل تنها مربوط به این بخش نیست و متاسفانه کل کشور با این معضل دست به گریبان است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولتمردان نیز در تلاش برای رفع چالش‌های موجود هستند، افزود: زمین ورزشی کوچصفهان حتما باید احداث شود.

وی اظهار کرد: هزینه در نظر گرفته شده برای پروژه های آب شرب بخش کوچصفهان 18 میلیارد تومان است و من قول مساعد گرفتم که در شش ماهه دوم اعتبارات بهتری گذاشته شود.

جعفرزاده ادامه داد: در زمینه گازرسانی به روستاها نیز مقرر شد که تا پایان سال 95 تمامی روستاهای بالای 20 خانوار از این نعمت برخوردار شوند.

وی بر لزوم تلاش برای جذب اعتبارات تاکید کرد و گفت: باید در فضایی دوستانه برای رفع مسائل و مشکلات موجود همکاری کنیم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.