شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

گزارش دیوان محاسبات از برخورد با متخلفان در بودجه سنوات گذشته

چهارشنبه,۲۷ام بهمن ۱۳۹۵ - اقتصادی

غلامعلی جعفرزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: عادل آذر رییس دیوان محاسبات خلاصه گزارش بودجه 94 را به کمیسیون ارائه کرد و نمایندگان سوالات خود در خصوص تفریغ بودجه را مطرح کردند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نمایندگان از آذر پرسیدند که ایرادات و تخلفاتی که در تفریغ بودجه سنوات گذشته مطرح و گزارش شده نتیجه آن چه شده است، افزود: پس از بحث و بررسی ها در کمیسیون از دیوان محاسبات درخواست شد که گزارش جمع بندی از برخورد با متخلفان به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ارائه دهد و همچنین در گزارش اشاره کند که چه تهمیداتی اتخاذ شده که تخلفات تکرار نشود.

دیوان محاسبات درخصوص اتخاذ تمهیدات برای عدم وقوع دوباره تخلفات گزارش می دهد

جعفرزاده ادامه داد:دیوان محسبات باید همزمان با ارائه لایحه دولت به مجلس گزارش دهد، که چه نکاتی باید در بررسی لایحه بودجه در نظر  گرفته شود و برای پیشگیری دیوان محاسبات چه اقداماتی می کند.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دیوان محاسبات هر ساله گزارشی از متخلفان در تفریغ بودجه می آورد، اما در گزارش جدید ذکر می شود که بحث برخورد با متخلفان را به کجا رسانده است و چه تمهیداتی برای وقوع دوباره آن اندیشیده شده است

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.