شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

گل آلود کردن فضا با هدف پنهان شدن برخی اتهامات است

چهارشنبه,۴ام شهریور ۱۳۹۴ - سیاسی

عنوان هر گونه بحث های اختلاف انگیز کینه ها را بیشتر می کند/ گل آلود کردن فضا با هدف پنهان شدن برخی اتهامات است 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: با توجه به اختلافات تلخ سال های گذشته در عرصه سیاسی از تمام افراد و گروهها تقاضا می کنیم از ایجاد هر گونه بحث های اختلاف انگیز که کینه ها را بیشتر می کند پرهیز کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه امسال دو انتخابات پیش رو داریم که هر کدام از جایگاه خاصی برخوردار است تصریح کرد: بهتر است از نقل خاطرات به هر دلیل که باشد پرهیز شود به دلیل اینکه فضای عمومی جامعه در سال همدلی و وفاق به سمت تعامل و همدلی پیش می رود اما طرح برخی مسایل موجب تشدید اختلافات در گروهها می شود.

وی ادامه داد: همه ما سابقه ذهنی از افرادی که با بگم بگم ها شروع کردند داریم بنابراین نباید این شیوه را در پیش گیریم تا بتوانیم انتخابات را در فضای مناسبی برگزار کرده و به این ترتیب موجبات نا امیدی دشمنان را فراهم کنیم.

جعفرزاده ایمن آبادی تصریح کرد:نشریه ای که این گفت و گو را انجام داده است باید به خاطر داشته باشد که حرکت در مسیر اختلاف افکنی حرکتی بسیار مذموم است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:افرادی که با طرح مسائل غیرواقع فضا را متشنج می کنند باید به خاطر داشته باشند که هیچ اتهامی در فضای غبارآلود فراموش نمی شود و نباید با فرافکنی برای فراموش شدن اتهامات نسبت داده شده به خودشان مطالب غیر واقع طرح کنند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.