شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

در جلسه کارگروه اشتغال استان

گیلان در بین استانهای شمالی کمترین بیکاری را دارد

شنبه,۲۱ام فروردین ۱۳۹۵ - سیاسی

رییس مجمع نمایندگان گیلان گفت:استان گیلان رو به جلو است و در بین استانهای شمالی کمترین بیکاری را دارد.

جعفرزاده امروز در جلسه کارگروه اشتغال گیلان گفت: مبنای گزارشات مرکز آمار ایران و مرکز پژوهشهای مجلس بیانگر این است که گیلان در تمام شاخص‌ها رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه گیلان در بین استانهای شمالی کمترین بیکاری را دارد،افزود: البته هنوز مشکلاتی وجود دارد و بنای کاری مسئولین استان امسال کاهش مشکلات است.

جعفرزاده تصریح‌ کرد:لازم است رسانه‌ها دقت کنند تا در سال اقدام و عمل فضای آرامش را در جامعه فراهم کنند.

وی ادامه داد:گوش شنوا در استان داریم و نیازی نیست برای هر مشکل کوچکی به رسانه ها مراجعه شود تا مبادا تنش به جامعه وارد شود.

رییس مجمع نمایندگان گیلان بابیان اینکه خوشبختانه استان به سمت جلو حرکت می‌کند و همه وظیفه داریم در این بخش کمک کنیم،گفت: باید هم قدردان زحماتی که انجام شده باشد و هم کمک کنیم موفقیت ها پایدار بماند.

وی افزود:رفع موانع تولید از ابتکار گیلان در کشور است و نباید فضای کارخانه های گیلان منفی منعکس شود زیرا به راستی با کمک کارگروه رفع مونع تولید گیلان صنعت گیلان رشد خوبی داشته است.

جعفرزاده با بیان اینکه باید تلاش هایی که انجام شد و واحدهای صنعتی پیشرفته ای که در گیلان احداث شد به گوش مردم رسانده شود،خواستار انعکاس ابتکاراتی شد که برخی از دستگاهها برای ایجاد اشتغال انجام داده اند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.