شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

اصلاح طلبان به دنبال کرسی ریاست مجلس نیستند

چهارشنبه,۱۵ام اردیبهشت ۱۳۹۵ - سیاسی

عضو فراکسیون رهروان پیش بینی کرد اصلاح طلبان برای ریاست مجلس نامزد نشده و پشت سر لاریجانی مخفی شوند تا کارنامه سفیدی برای انتخابات ریاست جمهوری داشته باشند.

غلامعلی جعفرزاده  گفت: همه گرو ها و جناح های سیاسی در حال تلاش برای بدست آوردن کرسی ریاست مجلس هستند اما کسی رئیس می شود که از مدیریت قوی برخوردار باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نمایندگان فارغ از علقه های سیاسی باید ریاست مجلس را به کسی بسپارند که از مهارت و تجربه کافی برخوردار باشد.

نماینده حامی دولت در مجلس شورای اسلامی منطقی ترین اقدام برای عارف در مجلس دهم را برعهده گرفتن مدیریت فراکسیون اصلاح طلبان در مجلس دهم خواند و گفت: این اقدام عارف مشابه اقدام حداد عادل در مجلس نهم است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: اصلاح طلبان به دنبال کرسی ریاست مجلس نیستند چون اجرای برجام چند سال طول می کشد و نتایج آن در سال های آینده مشخص خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان نمی خواهند خط مقدم برخورد با مردم باشند، گفت: بنابراین عاقلانه از این خط مقدم فاصله گرفته و پشت ریاست مجلس جبهه می گیرند تا کوتاهی ها به اسم آن ها نوشته نشود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ادامه داد: اصلاح طلبان تلاش دارند تا انتخابات ریاست جمهوری کارنامه ای سفید از خود بر جا گذارند و بتوانند برجام را به عنوان برگ بنده در انتخابات ریاست جمهور نیز به کار گیرند.

وی پیش بینی کرد: عارف برای انتخابات ریاست مجلس حتی نامزد نیز نخواهد شد. شاید اصلاح طلبان برای جایگاه نواب رئیس هم نامزد نشوند.

نماینده مردم رشت با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان به هیچ وجه در مجلس آینده در جایگاهی قرار نمی گیرند که با مردم رو به رو شوند گفت: اصلاح طلبان بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با لاریجانی برای کرسی ریاست مجلس رقابت خواهند کرد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.