شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

دانش آشتیانی برنامه کوتاه مدت و دراز مدت برای وزارت آموزش و پرورش دارد

پنج شنبه,۶ام آبان ۱۳۹۵ - سیاسی

‍ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز صبح (چهارشنبه 5 آبان ماه) فراکسیون مستقلین ولایی با حضور فخرالدین دانش آشتیانی، وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش اظهار داشت: دانش آشتیانی گزارش خوبی از سوابق و وضعیت خود ارائه کرد. ابهاماتی از سوی نمایندگان نیز مطرح شد که وزیر پیشنهادی به خوبی به این سوالات و ابهامات پاسخ داد.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: دانش آشتیانی در مقدمه گزارش عنوان کرد که وزارت آموزش و پرورش رابطی بین مردم و حکومت است، در خصوص سند تحول بنیادی نیز توضیحاتی ارائه کردو مشارکت گسترده معلمین را یکی از مهمترین از برنامه های خود بیان کرد.

ارائه برنامه کوتاه مدت از سوی دانش آشتیانی

وی اظهار داشت: وزیر پیشنهادی همچنین در خصوص مدیریت راهبردی آموزش توضیح داد و به نکاتی چون توزیع منابع انسانی، مدیریت صحیح منابع مالی، افزایش سهم بخش غیر دولتی در آموزش پرورش، استقاده از مالیات ارزش افزوده در تامین منابع مالی و برنامه های درسی اشاره شد.

این نماینده با بیان اینکه نشست خوبی با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش برگزار شد، افزود: دانش آشتیانی روزمه خود را ارائه کرد و توضیح داد در چه مشاغلی فعال بوده و مطالعات پژوهشی را تا چه سطحی انجام داده است که مورد استقبال نمایندگان قرار گرفت.

عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانش آشتیانی برنامه کوتاه مدت برای وزارت آموزش و پرورش دارد، گفت: او تاپایان عمر دولت برنامه مدون دارد و در پایان نمایندگان از دغدغه ها  و نگرانی های خود گفتند که وزیر پیشنهادی قول داد نسبت به رفع این نگرانی ها گام بر دارد.888888888

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.