شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

از الحاق شدن رامسر به گیلان حمایت می کنیم

سه شنبه,۲۵ام آبان ۱۳۹۵ - اجتماعی

نماینده مردم رشت در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری،تحلیلی شاهد شمال با اشاره به مظلوم واقع شدن مردم غرب استان مازندران گفت:اکثریت مردم دوشهر رامسر و تنکابن بدلیل فاصله زیادی که از مرکز استان مازندران دارند و مورد بي مهري قرار گرفته اند. بشدت پیگیر مسئله الحاق به استان گیلان هستند، از انجاييكه در حدود ۷۵درصد امورات اقتصادی و درمانی و غيرت آنها در استان گیلان انجام میشود و فاصله حدودا ۳۰۰کیلومتری از مرکز استان مازندران در توسعه آنها را عقب انداخته است .
مهندس جعفرزاده ایمن آبادی افزود:بنده بعنوان نماینده ملت این امر مهم که رفاه و آسایش مردم رامسر و تنکابن را به دنبال خواهد داشت را پیگیر خواهم بود و مطمئنا حمایت لازم صورت میگیرد.
نماینده مردم رشت خاطرنشان ساخت:در سالهای گذشته بحثی در رابطه با استان شدن غرب مازندران و شرق گیلان مطرح شد که از نظر بنده و کارشناسان استان قابل قبول نمی باشد . از طرفي خود استان گیلان از نظر مساحت یک استان کوچک است و مساحت آن در حدود ۰/۹خاک کل کشور است و این اقدام فقط یک بار مالی اضافی بر دوش دولت خواهد گذاشت.
وی ادامه داد:در برخورد با چنین مشکلاتی باید بهترین و کم هزینه ترین راه انتخاب شود، و طبق فرمایشات و دستورات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی از هزینه های اضافی مي بايست جلوگیری شود و بخش تولید و اقتصاد کشور مي بايست تقویت گرددphoto_2016-11-15_11-19-19

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.