شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

انتخابات آمريکا تاثير خاصي بر انتخابات ما نخواهد داشت

جمعه,۲۸ام آبان ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلي جعفرزاده ايمن‌آبادي نماينده مردم رشت در گفتگو با خبرنگار پارلماني آريا درخصوص روند اجراي برجام در دوران رياست جمهوري ترامپ گفت: حرف مجلس و مردم بر اين است که اگر ترامپ ديوانگي کند و اين قرارداد را پاره کند؛ ملت ايران هم آن را آتش خواهد زد. من فکر مي کنم که حرف هاي ترامپ احساساتي و انتخاباتي بوده است. بعيد مي دانم که ترامپ وارد چنين معقوله اي شود، اگر ايشان چنين حرکتي را انجام دهد، راه مقابله با اين موضوع هم فراهم است و شک نکنيد که ما بلافاصله به نقطه اي خواهيم رسيد که مي توانستيم کاري کنيم و نکرديم اما ترامپ و دوستانش از حرکت خود پشيمان خواهند شد.
وي در خصوص واکنش ايران به احتمال بازنگري در برجام يا کنار گذاشتن توافق هسته اي ايران توسط دولت جديد آمريکا گفت: سياست خارجي ايران بايد کاملا در برابر چنين حرکتي ايستادگي کند. ما هيچ گونه تغيير و يا اصلاح در مورد برجام نداريم به جز مواردي که خودمان تشخيص مي دهيم که نياز به تغيير دارد و بر سر آن به مذاکره مي پردازيم.
نماينده مردم رشت در خصوص تاثير انتخابات آمريکا بر انتخابات رياست جمهوري ايران در سال 96  نيز گفت: به نظر من انتخابات امريکا تاثير خاصي بر انتخابات ما نخواهد داشت. مخالفين مي خواهند يک داستاني بسازند و به نفع خود تعبير کنند. کشور ما يک کشور مستقل است و هيچ گونه وابستگي به امريکا نداريم که برخي مي گويند ارتباط قطع شد و وصل شد. من نمي دانم چرا مي خواهند کشور ما را به اين موضوعات ربط بدهند.556

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.