شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

انتخابات آمریکا تاثیر خاصی بر انتخابات ما نخواهد داشت

جمعه,۲۸م آبان ۱۳۹۵ - سیاسی
556

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت در گفتگو با خبرنگار پارلمانی آریا درخصوص روند اجرای برجام در دوران ریاست جمهوری ترامپ گفت: حرف مجلس و مردم بر این است که اگر ترامپ دیوانگی کند و این قرارداد را پاره کند؛ ملت ایران هم آن را آتش خواهد زد. من فکر می کنم که حرف های ترامپ احساساتی و انتخاباتی بوده است. بعید می دانم که ترامپ وارد چنین معقوله ای شود، اگر ایشان چنین حرکتی را انجام دهد، راه مقابله با این موضوع هم فراهم است و شک نکنید که ما بلافاصله به نقطه ای خواهیم رسید که می توانستیم کاری کنیم و نکردیم اما ترامپ و دوستانش از حرکت خود پشیمان خواهند شد.
وی در خصوص واکنش ایران به احتمال بازنگری در برجام یا کنار گذاشتن توافق هسته ای ایران توسط دولت جدید آمریکا گفت: سیاست خارجی ایران باید کاملا در برابر چنین حرکتی ایستادگی کند. ما هیچ گونه تغییر و یا اصلاح در مورد برجام نداریم به جز مواردی که خودمان تشخیص می دهیم که نیاز به تغییر دارد و بر سر آن به مذاکره می پردازیم.
نماینده مردم رشت در خصوص تاثیر انتخابات آمریکا بر انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال ۹۶  نیز گفت: به نظر من انتخابات امریکا تاثیر خاصی بر انتخابات ما نخواهد داشت. مخالفین می خواهند یک داستانی بسازند و به نفع خود تعبیر کنند. کشور ما یک کشور مستقل است و هیچ گونه وابستگی به امریکا نداریم که برخی می گویند ارتباط قطع شد و وصل شد. من نمی دانم چرا می خواهند کشور ما را به این موضوعات ربط بدهند.556

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.