شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

قوای مجریه و مقننه پاسخ قاطعی به بدعهدی آمریکا در اجرای برجام می‌دهند

پنج شنبه,۴ام آذر ۱۳۹۵ - سیاسی

‍ جعفرزاده ایمن‌آبادی: قوای مجریه و مقننه پاسخ قاطعی به بدعهدی آمریکا در اجرای برجام می‌دهند
سرویس سیاسی
نماینده مردم رشت در مجلس معتقد است هیأت رئیسه مجلس باید از ظریف و صالحی دعوت کند که با حضور در مجلس درخصوص ادامه روند اجرای برجام تصمیم گیری جدیدی صورت دهند.

جعفرزاده ایمن‌آبادی: قوای مجریه و مقننه پاسخ قاطعی به بدعهدی آمریکا در اجرای برجام می‌دهند

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور درباره رویکرد آمریکا در تصویب و تمدید قانون تحریم های 10 ساله علیه ایران، گفت: جمهوری اسلامی ایران حقانیت خود را در برجام اثبات کرد و بدعهدی آمریکا به دنیا اثبات شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه با عدم اجرای برجام چیزی را از دست نمی دهیم، عنوان کرد: نکته ای که وجود دارد این است که هرجا به این نتیجه برسیم که آمریکا موضوع را شوخی گرفته و تصوری از برجام دارد که با آن می تواند به ما ضرر بزند دچار اشتباه تاریخی شده است.

وی افزود: چه آخر عمر دولت اوباما و چه ابتدای عمر دولت ترامپ، ایران حق دارد هر کجا احساس کند حقش ضایع می شود (به خصوص درباره تحریم های 10 ساله) می تواند برجام را ادامه ندهد ضمن اینکه اتحادیه اروپا هم آمریکا را همراهی نخواهد کرد و آمریکا به عنوان ناقض برجام تنها مانده و این به علت همراهی با لابی صهیونیستی است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه اگر قرار باشد مجدد تحریم شویم، برجام فایده ای برای ما نداشته، خاطرنشان کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری که امروز روشنگر ادامه راه برجام بودند، صحن علنی روز چهاردهم آذر هیچ دستور کاری مهم تر از برجام نخواهد داشت و لازم است هیأت رئیسه از ظریف و صالحی دعوت کند که با حضور درمجلس وارد شور شده و تصمیم نهایی را در خصوص برجام بگیرد./333222

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.