شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

نامه مهندس جعفرزاده ایمن آبادی به وزیر محترم کشور دکتر رحمانی فضلی

شنبه,۶ام آذر ۱۳۹۵ - سیاسی

جناب آقاي دكتر رحماني فضلي
وزير محترم كشور
سلام عليكم

احتراما بدينوسيله به استحضار مي رسانم : بعد از نطق دفاعيه از وزراي اخير معرفي شده به مجلس شوراي اسلامي توسط اينجانب ، متاسفانه برخي مخافين شروع به ايجاد مسائل حاشيه اي و بسيج كليه امكانات و توان خود جهت تخريب بنده را نمود و از تمام ظرفيت ها و تريبون هاي در اختيار خودشان بمنظور انحراف افكار عمومي به شكل غيرحرفه اي و دور از اخلاق اسلامي استفاده نمودند . دقيقا همان نكته اي كه بنده در نطق ام در مجلس شوراي اسلامي از آن ابراز نگراني نموده بودم و آن كاسبي و تجارت از اتفاقات ناگوار كشور و بهره برداري جناحي ازآن بدون در نظر گرفتن منافع ملي و ديني بود.
ايجاد تجمعات متعدد كه در كمال تاسف عليرغم اظهار نظر صريح امام راحل (ره) مبني بر نفي حضور بعضي از جايگاه هاي حساس نظامي در مسائل سياسي بود با حضور بعضي از اين اشخاص و ايراد سخنراني و تشويش اذهان عمومي و ايراد تهمت و افترا بود ( كه قطعا حق پيگيري هاي قانوني بعدي را براي اينجانب محفوظ خواهد داشت ) البته النهايه مشخص نشد تجمعات روزهاي اخير در شهرستان رشت قانوني بود يا غير قانوني ؟ كه علي الاصول نمي تواند قانوني باشد ! و اگر غيرقانوني بود مشخص نشد چرا تاكنون با آن برخورد قانوني صورت نپذيرفت ؟ تا شاهد تكرار آن نباشيم !
اما آنچه كه موجبات اين نوشتار را فراهم نمود اظهارات عجيب و زننده يكي از نمايندگان خبرگان رهبري به اينجانب در شب اربعين و دعوت بنده از وي براي گفتگوي تلويزيوني بمنظور روشن شدن و تنوير افكار عمومي بود كه متاسفانه به جاي پاسخگويي ايشان ، واحد بسيج دانشجويي دانشگاه گيلان بسيج شد ! و طي اطلاعيه اي درخواست تجمع در جلوي دفتر خدمات رساني اينجانب به مردم در روزهاي آتي را نموده است ! ( با ذكر دقيق روز و ساعت و آدرس ) كه هر چه تفكر ميكنم كه ارتباط اينها با هم چيست ؟ به هيچ نتيجه اي نمي رسم ! ( بنده در چارچوب قانون دعوت به گفتگوي تلويزيوني مي نمايم وآنها در كمال بي قانوني دعوت به تجمع خياباني! ) اما پخش و توزيع اين درخواست بسيج دانشجويي از فرمانداري رشت جهت به اصطلاح اخذ مجوز در فضاي مجازي حكايت از تصميم قطعي براي تجمع تحت هر شرايطي را دارد و اخبار واصله حاكي ازآنست كه به جد مترصد آسيب رساندن به اموال و ساختمان دفتر مراجعات مردمي بنده را دارند و چند روزي است كه براي اين موضوع فضاهاي رسانه اي خود را نيز بسيج نموده اند !

و با توجه به عدم اقدام قاطع و پيش گيرانه در دفعات گذشته و چند روز اخير ، توسط مسئولين مرتبط استاني بنظر مي رسد كه انجام اين تجمعات خياباني و حمله به دفتر بنده كه كاملا بر خلاف منويات مقام معظم رهبري و در جهت ايجاد چند دسته گي و چند قطبي كردن جامعه و ايجاد تنش در بين مردم است خيلي دور از ذهن نيست و توان و اراده جدي در استان نيز جهت جلوگيري از اين اقدامات خودسرانه وجود ندارد. فلذا ضمن اعلام مراتب به جنابعالي جهت انجام هر گونه اقدامي كه بتواند تضمين كننده آزادي بيان كه در اصول متعدد قانون اساسي براي نمايندگان مجلس شوراي اسلامي برآن تاكيد شده است را فراهم نمايد انتظار دارم جلوي اين اقدامات تنش زا را بنحو مقتضي گرفته و مانع از هرگونه وارد كردن خسارت مادي و معنوي به اينجانب و اعضاي دفترم كه صرفا در جهت حل مشكلات اجتماعي و مادي مردم اقدام مي نمايند بشويد و اصولا دفتر خدمات رساني و پاسخگويي نمايندگان مجلس به جهت هر چه بهتر خدمت نمودن به مردم ، ورود به فعاليت هاي سياسي نمي نمايد .شايان ذكر است كه بنده تا بدين لحظه بمنظور اطاعت از اوامر رهبري مانع هرگونه اقدام متقابل به مثلي شده ام و كليه درخواست هاي تجمع هواداران و طرفداران و دوستان و همفكران ام را در كمال احترام و خضوع رد نموده و همگي را دعوت به ارامش و تمسك به قانون نموده ام
فلذا از آن مقام عالی تقاضا دارد اینجانب را از نتیجه اقدامات پیشگیرانه مطلع و ترتیبی اتخاذفرمایند تا مقامات ذی صلاح نظارتی وقضایی با ورود به موضوع از وقوع هرگونه اتفاقات ناگوار جلوگیری نمایند.

جعفرزاده ايمن آبادي
نماينده مردم شريف شهرستان رشت در مجلس شوراي اسلامي
ششم آذر ١٣٩٥

photo_2016-11-26_13-11-26

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.